Ojo Avrupa ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

  • en
  • de
  • tr

Garrett Gti 2500 Metal Dedektörü

Ürün Kodu:

Ürün Fiyatı:

Toprak altında bulunan nesneleri ve en ufak parçaları net bir şekilde önünüze seren ve grafik anlamında üst düzey bir ekran görüntüsüyle işinizi kolaylaştıran Garrett Gti 2500 Metal Dedektörü, farklı arama modlarıyla hedefinize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olacaktır. GTI 2500 metal dedektörü, günümüz pazarında mevcut olanlardan farklı olarak olağanüstü sayıda gelişmiş özelliklere sahiptir.

Özel yazılım GTI 2500’ü EagleEye ™ ile Treasure Hound Depth Multiplier ile uyumlu hale getirir, böylece hedefleri diğer dedektörlerin ulaşamadığı derinliklerde algılayabilir. GTI 2500 Hoard Paketi, 9,5 “görüntüleme coi’si, derinlik çarpanı eki, pil tutucuları, piller ve öğretim DVD’leri ile birlikte gelir. Derinlik çarpanı, hedefin boyutuna bağlı olarak, konvansiyonel bir bobininin iki katı kadar hedefleri bulmanıza yardımcı olurken, kartal gözü ön bobin, bir düğmeye basıldığında doğru tespit ve daha küçük nesne algılaması sağlar.

GTI 2500, sahip olabileceğiniz en yüksek performanslı metal dedektörüdür. Bu ilham veren en üst seviye makine, Power Master, Tarama Parça, Hazine Vizyonu ve Garrett’in seçkin Grafik Hedefleme Analizi (GTA) teknolojisi ve patentli Grafik Hedef Görüntüleme (GTI) LCD ekranımız gibi üstün özellikleri ile artı Yüksek performanslı, gerçek Dijital Sinyal İşleme (DSP)! GTI 2500, madeni paralar, çekme tabakları, şişe kapakları, içki kutuları ve büyük önbellek boyutundaki hazineler gibi hedeflerin gerçek boyutunu ve derinliğini görsel olarak tanımlar. Renkli ve okunması kolay LCD grafikleriyle eşsiz derinlik ve doğrulukta hedeflerin görsel olarak tanımlanmasını sağlıyor. Sadece GTI 2500, size kazılmadan önce her hedef hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri verir – bu da hazine avı verimliliğinizi ve başarınızı büyük ölçüde arttırır!

Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Powered By Ojo Avrupa

dedektör