Ojo Avrupa ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

  • en
  • de
  • tr

Fisher F19 LTD Metal Dedektörü

Ürün Kodu:

Ürün Fiyatı:

Fisher F19, 2014 için yeni bir özellikti. Başlangıçta iki “Limited Edition” modelinde kamuflaj boya şemasına sahip çıktı. Ltd modelleri ile standart siyah-altın modeli arasında nispeten düşük bir fiyat haricinde 2015 yılının sonlarında nihai olarak piyasaya sürülen başka bir fark bulunmamaktadır.

Fisher F19 temelde bir Fisher Gold Bug Pro, bir dedektörün her yerinde daha çekici kılmak için ek özellikler ile geliştirilmiştir. F19 esas olarak avcılık pazarını hedefliyor. Bu özellikler, ağır demir çöpleri olan yerlerde çalışmak için ayrımcılık yeteneklerini geliştirmeye yöneliktir. Özellikle, demir tonlarının ses seviyesini ayarlama özelliği birçok kişi tarafından memnuniyetle karşılandı. Düşük ışık koşullarında çalışmak için bir arka aydınlatma da eklendi.

İlk Texas, Fisher’a sahip olan şirket, Teknetics markası altında bu dedektörü Teknetics G2 + olarak pazarlıyor. En önemli fark, Teknetics modelinin tabanca tutma çubuğunu kullanması ve F19’da kullanılan “S” çubuk yerine Teknetics T2’den tutma sapı kullanmasıdır.

Ekstra özellikler gerçekten F19’ın bir külçe dedektörü olarak icra etme kabiliyetine katkıda bulunmamakta ancak bu kabiliyeti azaltma ihtimali yoktur ve bazı insanlar bu dedektörü Altın Hata Pro’ya tercih edebilir, çünkü çok yönlülük bu fazladır. Özellikle dedektör için birincil ve tek bobin olarak 5 “x 10” DD bobin kullanmak isteyenler, şu an bu bobinle birlikte standart donanım olarak gelen tek modeldir çünkü ilgi çekici olacaktır.

Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Powered By Ojo Avrupa

dedektör