Ojo Avrupa ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

  • en
  • de
  • tr

Fisher CZ21 10 Metal Dedektörü

Ürün Kodu:

Ürün Fiyatı:

Fisher CZ-21, sualtı çift frekanslı metal dedektörüdür. 76 metreye kadar suya batırılmış tam derin bir sualtı araştırması için sualtı araştırması için tasarlanmıştır. Cihazın yapısı, sualtında arama özelliğine tekabül ediyor: kol dayamasının üst kökte yeniden konumlandırılması için çok sayıda vida deliği, rahat ve basit ayar ve gelişmiş güvenilirlik. Fisher CZ-21 dedektörü sadece suda değil karada da çalışılabilir. Manuel zemin dengesi sayesinde, tuz, yüksek oranda mineralize toprakta derinlik kaybı olmaksızın ava gitmek mümkündür; Patentli Fourier Domain teknolojisi tuzlu suda etkili bir şekilde çalışmayı mümkün kılar.

Fisher CZ-21 metal dedektörü, aynı anda iki frekansta (5 kHz ve 15 kHz) çalışmasını sağlayan VLF + devresinde geliştirilmiştir. İki arama frekansının bu şekilde bir araya getirilmesi, derin, büyük ve orta boy öğelerin ve küçük takıların eşit derecede iyi olmasını sağlar. Arama sırasında dedektörün yeteneklerini artıran ek işlevler arasında ayarlanabilir hassasiyet, zemin dengelemesi, eşik ve tamsayılı mod bulunur. Hassasiyet 1-10 aralığında ayarlanır. Fisher CZ-21 metal dedektöründe zemin dengelemesi elle yapılmış ve 1-10 arasında bir ayar aralığına sahiptir. Eşik yalnızca tüm metal modunda çalışır. Bu amaçla DISC düğmesini AUTO TUNE konumuna çevirmeniz gerekir. Bir bulguyu belirtmek için 3 ton sesli cevap uygulanır. Dedektörün 6.35mm kulaklık girişi var.

Fisher CZ-21, standart donanım olarak Fisher 10.5 “Mono bobin ile birlikte verilir. Bu dedektör için farklı boyut ve parametrelere sahip başka bobinler de bulunmaktadır. Güç kaynağı 4 ‘krona’ pillerdir. Dedektörün boyutu 100-130cm (ayarlanabilir yükseklik) ‘dir. Fisher CZ-21’in ağırlığı 2.8 kg’dır.

Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Powered By Ojo Avrupa

dedektör