Ojo Avrupa ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

  • en
  • de
  • tr

Hizmetler

29 March 2017      544 Okuma

Vizyon Misyon

Şirketimizin Türkiye çapında verimliliğini maksimum seviyelere çıkartmak ve dedektör pazarındaki etkinliğini arttırmak hedefiyle, kendi uzmanlık alanlarımızda tekniklerini her daim geliştiren ve dedektör sektörünün öncülüğünü ifa eden, Türkiye’nin en saygın ve güvenilir kuruluşu olmak

Hizmet ve dedektör ürünlerinde kalitemizi hız kesmeden geliştirerek, müşterilerimizin istek ve beklentilerini yukarılara taşımak, müşterinin güvenini kazanmak, yurtiçi şubelerimizin gelişimi odaklı çalışmalar ile rekabet gücümüzü ve piyasadaki bilinirliğimizi arttırmak.

Hakkımızda

Ojo Avrupa, sektörün en eski ve her daim gelişim gösteren şirketlerinin başında gelmektedir. İstanbul merkezli ofisi ve mağazasından sonra, Anadolu bölgesinde açmış olduğu şubeleriyle de bu gelişimi sürdüren Ojo Avrupa, satılık ve kiralık dedektör hizmeti vermektedir. Metal dedektörü, alan tarama cihazları ve yeraltı görüntüleme dedektörleriyle bünyesinde onlarca farklı marka ve modeli barındıran Ojo Avrupa, 2017 yılında da ürün yelpazesini en üst seviyelere çıkartmış bulunmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Powered By Ojo Avrupa

dedektör